Plan imprez Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji na czerwiec i lipiec 2015

Czekają nas bardzo intensywne tygodnie, bo w całym regionie odbywa się szereg naprawdę ciekawych imprez motoryzacyjnych. Również my wstrzeliliśmy się z terminami i będziemy uczestniczyć w pikniku w ZS nr 18 w Zabrzu oraz organizować czwartą edycję Zabrzańskich Klasyków Nocą!

Już 20 czerwca w godzinach 10-14 odbędzie się impreza Plastyczna Motoryzacja organizowana przez popularny „Plastyk”, zabrzańską policję, lokalnych motocyklistów i wreszcie ZSMM. Planujemy wspólnie promować bezpieczeństwo, kulturę drogową i wreszcie historię motoryzacji. Piknik „Bezpieczna rodzina w drodze na wakacje” będzie również kolejnym punktem promocji zabytkowych pojazdów! Organizatorzy przewidzieli około 20 miejsc dla ciekawych, zabytkowych pojazdów. ZSMM włącza się w akcję i na pewno coś zaprezentuje. A co pokażecie Wy? Dołączycie do naszej akcji i przywieziecie jakiś ciekawy pojazd? :)

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/497157117100768/

Znów 4 lipca organizujemy kolejną edycję Zabrzańskich Klasyków Nocą! Tym razem jednak impreza rozpocznie się w dzień, bo o godz. 15. Już możemy zdradzić, że inauguracja przewidziana jest na pl. Warszawskim, a meta – na pl. Dworcowym. Jesteśmy w trakcie ostatnich ustaleń, ale wszystko wskazuje na to, że pomiędzy startem i miejscem docelowym pojedziemy wspólnie, paradą po Zabrzu!

Wszystkie szczegóły pojawią się tu: https://www.facebook.com/events/997032533663483/

Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply