[GALERIA] Plastyczna Motoryzacja, czyli jak to było „Na pikniku w Plastyku”

Jak już zapewne wiecie ze zdjęć na naszym fanpage’u, całe sobotnie  (20 czerwca) południe spędziliśmy w kończyckiej szkole plastycznej na imprezie „Na pikniku w Plastyku”. Tegoroczna edycja – przerywana rzęsistymi opadami deszczu – zorganizowana została pod znakiem szeroko pojętej motoryzacji. Dlatego też dyrekcja szkoły zaprosiła również nas do udziału.

Pechowo termin imprezy zbiegł się z rajdem turystycznym w z okazji Dni Knurowa, dlatego pojawiliśmy się w wyjątkowo okrojonym składzie. Adam zaprezentował dwa swoje pojazdy, a dołączyła do nas ekipa z Renault 19 i kolega maluchem. Dziękujemy za przybycie! Samo stowarzyszenie stawiło się czteroosobowo: wspomniany Adam, Kuba, Tomek i shardac.

Choć spotkanie było dość kameralne, to jednak zgodnie oceniamy ją jako świetne przedsięwzięcie. Skończyliśmy je – a jakże! – na sąsiadującym ze szkołą szrocie.

Dziękujemy Zespołowi Szkół nr 18 za zaproszenie i możliwość zaprezentowania naszych skromnych zbiorów.

Dziękujemy zabrzańskiej policji za świetną współpracę i możliwość zabawy wyposażeniem policji. Kuba przebrał się za funkcjonariusza prewencji i ma zamiar w tym orężu wymuszać płatność składek. Na złamane serca oferujemy możliwość przytulenia przez Sznupka-Rudzika.

Wreszcie dziękujemy też Szkole jazdy i ratownictwa drogowego Motorat, która choć przewijała się już przez Zabrzańskie Klasyki Nocą, to jeszcze nie mieliśmy możliwości zapoznać się bliżej. Okazało się, że to naprawdę bardzo sympatyczna i zwarta ekipa, z którą mamy nadzieję współpracować w przyszłości.

A nam teraz pozostało zaprosić do zapoznania się z obszerną galerią zdjęć z pikniku!

Leave a Reply