Jak zostać członkiem?

Nasze Stowarzyszenie jest otwarte dla wszystkich pasjonatów wiedzy i kultury motoryzacyjnej, dlatego z ogromną przyjemnością witamy wszystkich chętnych w naszych szeregach. Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji zajmuje się głównie organizacją szeregu imprez, które mają integrować środowisko fanów motoryzacji na Śląsku. Każda z nich wymaga sporego nakładu pracy, ale daje też zastrzyk pozytywnej energii i ogromną satysfakcję z wykonanej pracy.

Jak zostać członkiem? Wszystko reguluje Statut Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji. Zasadniczo wystarczy skontaktować się z którymś z członków Zarządu i włączyć w nasze wspólne działania. W międzyczasie należy wypełnić DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ (format DOCX i format PDF) i uzyskać pozytywną opinię dwóch członków Zarządu.

W tym momencie otrzymuje się status pełnoprawnego członka.

Paragrafy  5 –  9 Statutu dotyczą uzyskania Członkostwa w ZSMM.

Składki członkowskie wynoszą 10 zł miesięcznie lub 50 zł za pół roku z góry. Płatne jedynie przelewem. Całość składek wykorzystywana jest na cele statutowe Stowarzyszenia, w tym organizację cyklicznych imprez (np. Rajdu Renifera czy Zabrzańskich Klasyków Nocą).

Leave a Reply