Podziękowaliśmy Panu Stefanowi Arendarczykowi za pomoc w Zabrzańskich Klasykach Nocą vol. 5

Tradycją naszego Stowarzyszenia jest oficjalne, pisemnie  dziękowanie wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji naszych imprez instytucjom. Zabrzańskie Klasyki Nocą vol. 5 były wyjątkowe i prawdopodobnie była to najciekawsza impreza spośród wszystkich, jakie do tej pory zrobiliśmy.

Była też wyjątkowa dzięki udziałowi w niej, również w roli organizatora, Pana Stefana Arendarczyka, prawdziwej legendy zabrzańskiego środowiska fanów motoryzacji. To tym dla nas milsze , że Pan Stefan bywa praktycznie na każdej naszej imprezie od samego początku, kiedy powołaliśmy je do życia.

We wtorek (17 listopada) mogliśmy mu wreszcie podziękować za pomoc w Zabrzańskich Klasykach Nocą vol. 5. Uroczystość była tym donioślejsza, że uczyniliśmy to w trakcie spotkania Koła Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Śląskiego, co pozwoliło nam przy okazji nieco przybliżyć Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji jego członkom.

Na spotkaniu stawili się Paweł Franzke (prezes zarządu), Jakub Mleczko (wiceprezes zarządu) oraz Tomasz Rudziński (przewodniczący Komisji Rewizyjnej).

fot. Tomasz Rudziński

Leave a Reply