Zabrzańskie Klasyki Nocą już 23 października!

Oficjalny plakat imprezy!
Oficjalny plakat imprezy!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji po raz pierwszy w naszym mieście organizuje imprezę Zabrzańskie Klasyki Nocą. Będzie to spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji z całego regionu, a nawet spoza niego – wstępnie swoją obecność zapowiedziały ekipy z Krakowa i Strzelec Opolskich.

Zabrzańskie Klasyki Nocą rozpoczną się o godz. 19 23 października 2014 roku (czwartek) na pl. Warszawskim w Zabrzu. Około godz. 20 ruszą kolumny (każda złożona z dziesięciu samochodów), które ulicami Padlewskiego, 3 Maja, al. Monte Cassino, Wolności, Stalmacha i wreszcie Cmentarną pojadą, aby zobaczyć jeden z zabrzańskich stalowych domów.

Po kilkudziesięciu minutach zwarte kolumny ruszą ul. Cmentarną, Lazara, Bończyka, Cmentarną, Stalmacha, Wolności, Brysza i wreszcie Karłowicza na plac zbiórki. Impreza zakończy się około 20.

Będzie to świetna okazja, aby zobaczyć bardzo nietypowe i coraz rzadsze samochody. Stawi się między innymi Lincoln Town Car z 1987 roku, datsuny, zastawy, trabanty oraz zabytkowe fiaty. Prócz tego przewidujemy pojawienie się wielu youngtimerów oraz pojazdów tuningowanych w stylu ratstyle, cultstyle czy germanstyle.

Serdecznie zapraszamy na naszą imprezę. Docelowo będzie ona organizowana cyklicznie – co najmniej raz na kwartał, ale wszystko wskazuje na to, że nawet co miesiąc.


Pokaż Miejsce zbiórki Zabrzańskich Klasyków Nocą! na większej mapie

Leave a Reply